4 powody, dla których warto mieć własną domenę

Domena to tak naprawdę Twoja wizytówka. Nieważne, czy właśnie otworzyłeś własną firmę, założyłeś swojego prywatnego bloga, czy myślisz o prowadzeniu sklepu internetowego. Jeżeli planujesz właśnie rozpoczęcie e-działalności, to idealny moment, by zakupić własną domenę. Poniżej przedstawiamy 4 powody, dla których warto mieć stronę pod swoim adresem.

 

  1. Budujesz wizerunek

Posiadanie własnej domeny to tak naprawdę jeden z najważniejszych elementów kreowanie pozytywnego wizerunku. W znacznej mierze decyduje o tym, w jaki sposób jesteś postrzegany przez Internautów. Ważna jest oczywiście nazwa domena, która powinna być łatwa do zapamiętana, a jednocześnie chwytliwa i przyciągająca uwagę. Oryginalna nazwa, odnosząca się do Twojej działalności, z całą pewnością sama zapracuje na swoją popularność.

 

  1. Zyskujesz wiarygodność i zaufanie

Możesz oczywiście założyć własną stronę internetową, korzystając z bezpłatnych narzędzi dostępnych w Internecie. Pamiętaj jednak, że takie narzędzia dają zazwyczaj adresy w postaci: twojanazwa.uslugodawca.pl. Zastanów się – czy prowadzenie e-działalności pod własną domeną nie będzie lepszym rozwiązaniem? To pierwszy krok do tego, aby uwiarygodnić swój biznes, a także zdobyć wiarygodność i zaufanie Twoich odbiorców.

 

  1. Jesteś profesjonalny

To, co niezwykle ważne w posiadaniu domeny na wyłączność, to przede wszystkim możliwość budowania adresów mailowych w domenie. E-mail taki sam, jak domena Twojej strony internetowej, wskazuje przede wszystkim na profesjonalizm, z jakim podchodzisz do swoich klientów.

 

  1. Zyskujesz lojalność

Klienci potrafią docenić Twoje zaangażowanie. Jeśli widzą starania, są wobec Ciebie lojalni. Domena to element, który klienci zauważają w pierwszej kolejności. Jeśli jest dla się tylko i wyłącznie Twoją własnością. Pamiętaj, aby była ona chwytliwa i łatwa do zapamiętania. Niekoniecznie musi odnosić się do oferowanych przez Ciebie usług. Postaw na kreatywność – ta w e-biznesie sprawdza się najlepiej!

nich wartościowa, bardzo szybko ją zapamiętują. To także oznaka Twojej rzetelności oraz profesjonalnego podejścia do biznesu.

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować w ramach rejestracji i odnawiania domen: http://spacehost.net.pl/domeny

One thought on “4 powody, dla których warto mieć własną domenę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.